SEMINARIUM POLONIJNE – PROMOCJA KSIĄŻKI . Obraz szkolnictwa polonijnego w Norwegii i Wielkiej Brytanii.

W dniu 25 marca 2017 w PSS w Moss odbyła się promocja książki dotycząca historii powstania naszej szkoły, organizacji pracy, jakości i misji oraz współpracy ze szkołami z Polski.  

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom oraz rodzicom. W imieniu zarządu i dyrekcji chcielibyśmy złożyć podziękowania rodzicom Pani Agnieszce Woźniak, Katarzynie Łuczak, Bernardecie Mazur, Państwu Aleksandrze i Janowi Kasprzak, Marcie i Kamilowi Kopko, Anecie i Krzysztofowi Gorczyca, Pani Justynie Rog, Anecie Gaweł, Panu Maciejowi Biedrzyckiemu, Leszkowi Napiórkowskiemu oraz Janowi Patrick za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Wzruszające chwile wypowiedzi o emigracji i polskich dzieciach miał przyjemność zaprezentować Pan Jan Kasprzak. Swoją obecnością zaszczyciła nas polsko- norweska pisarka Pani Janina Januszewska- Skreiberg.

 mgr Izabela Bielińska dyrektor szkoły.