Wyjaśnienie

WYJAŚNIENIE FORENINGEN “BARNA POLEN” DOTYCZĄCE UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM “WALENTYNKA DLA CIEBIE “
1. Organizatorem i inicjatorem konkursu jest Barbara Madejewska wychowawca klasy II, która skonstruowała regulamin konkursu i przesłała do dyrekcji szkoły w dniu 25 stycznia 2019, tego samego dnia regulamin został wstawiony na stronę szkoły barnapolen oraz szkolnego facebooka.
Zainteresowanie było tak duże, że w sobotę 26 stycznia 2019 wpłynęły pierwsze prace.
2. Prace zostały ocenione przede wszystkim pod kątem samodzielności (regulamin konkursu pkt 3)
3. Jury w składzie : mgr Małgorzata Pamuła, mgr Anna Guzińska, mgr Monika Monsen, Natalia Bielińska (grafik komputerowy designer) mgr Jakub Orłowski, Mateusz Redzimski przyznało nagrody jednogłośnie. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami uczestnicy, którzy się nie uplasowali na żadnym z miejsc, otrzymają dyplomy i nagrody pocieszenia.
4. W związku z pomówieniami na temat przeprowadzenia konkursu, wykształcenia grona pedagogicznego, wszelkie informacje upubliczniane na facebooku od dnia 10.02.2019 na temat stowarzyszenia zostały przekazane do konsultacji prawniczej w celu zweryfikowania naruszenia ochrony dóbr osobistych stowarzyszenia i współpracowników szkoły.
5. Przypominamy, że wszelkie komentarze, zapytania, wątpliwości, itp. rozwiązujemy osobiście w szkole podczas zjazdów. Facebook nie jest odpowiednim miejscem do tego typu dyskusji. Dlatego też zapraszamy osoby zainteresowane na zebranie szkolne w dniu 9 marca 2019 o godz.
9. 30

Zarząd i grono pedagogiczne

Leave a Reply